Erkek Çocuk Doğum Günü

Erkek çocuklara özel doğum günü konsepti hazırlamak bizim işimiz! Hayalini kurduğunuz doğum günü partisine hazır mısınız? Dilerseniz aşağıdaki paket organizasyon seçeneğine göz atarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerek fiyat alabilir, konu hakkında farklı isteklerinizi sunabilirsiniz.

Erkek Çocuklara Özel Doğum Günü Organizasyonu

Aşağıda yer alan paket içeriği, örnek olarak belirtilmiştir. Diğer paketlerimize göz atarak, herhangi birini seçebilir veya bize aşağıda bulunan iletişim kutusundan yazabilirsiniz. Tüm istek ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  • k
  • k
  • k

Erkek çocuklara özel doğum günü organizasyon paketini tercih edenlere hediye edilecek ürünler, şu şekildedir;

  • l
  • l
  • l

Hediye ürünlere sahip olmak için herhangi bir çekiliş ya da kura söz konusu değildir. Organizasyon paketini tercih eden tüm müşterilerimize, özel olarak temin edilmektedir. Organizasyon sırasında zarar gören hediye ürünlerin, yenisi temin edilmemektedir.

Erkek Çocuklara Özel Doğum Günü Partisi Organizasyon Ücreti

Seçilen pakete ek olarak, ikram ve hediyelik ürünlerden herhangi biri seçilebilir. Seçilen bu ikram ve hediyelik ürünlere karar verdikten sonra, fiyat teklifi alınabilir. Fiyat teklifi talep ederken, İnternet adresi kısmı boş bırakılır. Ayrıca e-posta kısmı, eksiksiz ve doğru bir şekilde yazılmalıdır. Ücret cevabı verilirken, yazılan e-posta adresi dikkate alınmaktadır. Yanlış veya eksik yazılmış olması, fiyat teklifinin iletilmemiş olmasına sebebiyet verecektir.

Yukarıda belirtilen paket seçeneği tek başına seçilebilir. Paket içeriğinde yer alan tüm ürünler (Hediye kısmında yazanlar hariç), organizasyon sonrası geri alınır. Talep edilen malzemeler, kişiye özel olarak (Ücreti karşılığında) temin edilebilir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir