Gold Paket Nişan Organizasyonu

Gold nişan paketini tercih edenler, şık ve zarif bir sunuma sahip olmaktadır! Sevdiklerinize şık ve zarif bir sunum sergilemek istemez misiniz? Sunum malzemeleri, profesyonel organizasyon hizmeti veren partinerede.com ekibi tarafından itina ile hazırlanır. Aşağıda belirtilen ürünlere veya alternatif seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Gold Nişan Paketi Malzemeleri

Gold nişan paketi için sunulan başlıca ürünler şu şekildedir;

  • k
  • k
  • k

Gold nişan paketini tercih edenlerin, organizasyon sonrası sahip olacağı hediye ürünler şu şekildedir;

  • l
  • l
  • l

Belirtilen hediye ürünler için herhangi ek bir ücret talep edilmez. Hediye ürünlerin organizasyon sırasında zarar görmesi durumunda, yenileri temin edilmez. Hediye ürünler için herhangi bir çekiliş veya kura yapılmamaktadır. Hediye ürünlere sahip olmak için, Gold nişan paketinin satın alınması yeterli olacaktır.

Gold Nişan Paketi Fiyatları

Gold nişan organizasyon fiyatı, tercih edilen ikram ve hediyelik ürünlere göre farklılık göstermektedir. Dilerseniz ikram ve hediyelik ürünler sayfamıza göz atarak, bir veya birden fazla seçeneği tercih edebilirsiniz.

Hediyelik ve ikramlık ürünlere karar verdikten sonra, bizimle fiyat için irtibata geçilebilir. Aşağıdaki mesaj alanına, tercih edilen ikramlık ve hediyelik paketin yanı sıra, Gold paketin tercih edildiği de yazılmış olması gerekir.

Örnek mesaj: Belirlenen ikram paketi, belirlenen hediyelik paketi ve belirlenen nişan paketinin yazılmış olması yeterli olacaktır.

Yukarıda belirtilen hediye ürünler için düzenlenen kampanya, kısa bir süre için düzenlenmiştir. Partinerede.com, promosyon hediye kampanyasının şart ve koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Hassasiyetiniz için teşekkür eder, saygılar sunarız.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir