Nişan Masası Kiralama

Bir çok etkinliğin vazgeçilmez parçası haline gelen özel masalarımız, artık herkesin kullanımına sunuldu! Halk arasında “Söz ve Nişan Masası” olarak bilinen bu masalar, büyük bir rağbet görmektedir. Aşağıda görüntüleri bulunan özel yapım masaları kiralama şansına sahipsiniz.

Kiralama ve fiyat bilgileri için “buraya” tıklayınız!

Dikkat! Bu sayfanın aşağısına doğru inerek, ürünlerin gerçek görüntülerini inceleyiniz.

Bizden evinize yada önceden belirlemiş olduğunuz mekanlara gelerek kurulum yapma hizmeti alabilirsiniz. Bu imkandan faydalanarak, herhangi bir aksiliği ortadan kaldırabilir ve zamandan tasarruf ederek, diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Söz ve Nişan Masası Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul içi kiralama hizmet bedeli olarak sadece 550 TL belirlenmiştir. Dikkat! Bu rakam sadece Şubat ve Mayıs ayları için geçerli olan kampanyalı fiyatı seçenekleridir.

Dikkat! Sadece İstanbul il sınırları içerisine kiralama hizmeti vermekteyiz. Ayrıca bizden talep edeceğiniz her bir hizmet için önceden fiyat teklifi alınız.

Söz ve nişan masası süsleme gibi bir çok etkinliğe hizmet veriyoruz. Dilerseniz sayfalarımızı gezerek, bizden hangi hizmetleri alacağınız yönünde fikir alabilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişime geçerek, aklınıza takılan soruların yanıtını öğrenebilirsiniz.

Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve diğer sosyal medya hesaplarımız üzerinden de sorular sorabilir, fiyat teklifleri alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımıza ulaşmak isteyenlerin, aşağıdaki renkli isimlere tıklaması yeterli olacaktır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir