Palyaço Kiralama Hizmeti

İstanbul içi palyaço kiralama hizmeti veriyoruz! Palyaçolar, günlük ve saatlik olarak hizmet vermektedir. Dilerseniz şimdi rezervasyon yaparak, uygun tarih aralıklarında hizmet alabilirsiniz.

palyaco kirala
  • Palyaço Kiralama Hizmeti Kaç Para?

Parti veya açılışlara özel palyaço kiralama paket fiyatlarımız var. Bu fiyatları incelemek için mağaza sayfasına göz atınız. Mağazada bulacağınız paketler, günlük veya saatlik olarak ayrı ayrı ve detaylı bir şekilde sunulmaktadır.

  • Palyaçolar Bayan mı Erkek mi?

Hizmet bay ve bayan olarak verilir. Etkinlik için daha önceden bay veya bayan gibi başvurular yapabilirsiniz. Bay ve bayan seçenekleri, rezervasyon tarihinin yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir.

Hokkabaz hizmeti
  • Hangi İllere Palyaço Hizmeti Verilmektedir?

İstanbul il sınırları içerisine hizmet verdiğimizi lütfen unutmayın! İstanbul’a yakın bölge veya illere hizmet almak isteyenler, lütfen önceden bizimle irtibata geçsinler.

palyaco hizmetleri
  • Günlük veya Saatlik Palyaço Kiralama Hizmeti Kaç Para?

Mağaza sayfamıza göz atarak, hizmetler için ayrı ayrı ücret tarifesini öğrenebilirsiniz.

palyaco organizasyonu
  • Aynı anda Kaç Tane Palyaço Siparişi Verebilirim? Aynı anda 2 veya 3 Tane Gönderilir mi?

Evet! Önceden rezervasyon yapmanız halinde, iki veya daha yüksek sayıda kişiden palyaço hizmeti alabilirsiniz. 1 kişilik palyaço hizmet bedeli ile 2, 3 veya daha yüksek sayıda kişi ile verilen hizmet bedeli aynı olmamaktadır.

  • Mağaza Sayfası Yerine Sizinle İletişime Geçerek Sipariş Verebilir miyim?

Evet! Bizimle iletişime geçerek, anında rezervasyon başvurusu yapabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmek için iletişim sayfasında bulunan herhangi bir yöntemi kullanabilirsiniz. Ayrıca bu yazının alt kısmında bulunan kutucuğu doldurmanız yeterli olacaktır.

Maskot hizmetleri
  • Doğum Günüm veya Açılış Organizasyonum 1 Ay Sonra Erken Rezervasyon Yaptırabilir miyim?

Evet! Rezervasyonu yapılan yıl içerisindeki tüm işlemler, hizmet politikalarımız gereği yerine getirilir. En fazla yarı yıllık (6 ay) rezervasyonlar dikkate alınır. 6 ay ve daha uzun süreli rezervasyonlar için, yakın tarihli hatırlatmalar yapılmaktadır.

Maskot hizmetleri veren firma
  • Palyaço Olmak için Nereden Kıyafet Alınır?

Çocuk, partner veya sizin için, kişiye özel kıyafet temini yapıyoruz. Kişinin beden ölçüleri ile birlikte, ne tarz bir kıyafet istediğiniz bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Kıyafet temini için en az bir kaç gün önceden bilgi verilmesi faydalı olacaktır.

cocuk parti kifayetleri

Yazılı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.